Раднички једним шутем победио Партизан

ГРОБАРИ НАКОН ПРИМЉЕНОГ ГОЛА ВРЕЂЕЛИ И ЛАЛАТОВИЋА И ЊЕГОВУ ПОРОДИЦУ

Београд - Стадион: Партизана. Гледалаца: 6.500. Судија: Срђан Јовановић. Помоћници: Милован Ристић и Далибор Ђурђевић. Жути картони: Пантић,  Павловић,  Валијенте  (Партизан), Ђорђевић, Хаскић, Бондаренко, Ристић (Раднички). Стрелци: 0:1 Нермин Хаскић у 41. минуту.

ПАРТИЗАН: Стојковић, Павловић, Валијенте, Н. Р. Милетић, Н. Г. Милетић, Тошић (од 46. Пантић), Ђерлек (од 72. Георгијевић), Шћекић, Косовић (од 89. Стевановић), Николић, Гомеш. Тренер: Зоран Мирковић.

РАДНИЧКИ (НИШ): Ристић, Ђорђевић, Панков, Тодоровски, Бондаренко, Црномарковић, Хаскић (од 90. Никодијевић), Грбић, Дринчић, Ранђеловић (од 87. Петровић), Којашевић (од 75. Нома). Тренер: Ненад Лалатовић.

______________________________________________________________________________

ФУДБАЛЕРИ Радничког победили су данас Партизан у гостима са 1:0, у 25. колу Супер лиге Србије.

Стрелац на стадиону у Хумској је био Нермин Хаскић у 41. минуту.

Прво полувреме прошло је у изједначеној игри, а Раднички је искористио једину шансу и дао гол вредан три бода.

Раднички се повукао у другом делу, Партизан је имао посед, али и само једну велику прилику, када је Рикардо Гомеш погодио стативу.

Раднички је победом увећао предност у односу на Партизан. Нишки клуб је други са 62 бода, 11 више од црно-белих који су трећи.

Тренер фудбалера Радничког Ненад Лалатовић брутално је вређан на стадиону у Хумској током данашње утакмице против Партизана.

Навијачи Партизана прво са западне трибине, а потом и остали, углавном су помињали породицу некадашњег капитена и тренера "вечитог" ривала Црвене звезде.

Увреде су почеле крајем првог полувремена утакмице Партизан Раднички, након што је нишки клуб повео у 25. колу Супер лиге Србије

Лалатовић је између осталог и гађан упаљачима, које је сам скупљао и потом предао делегату.

Увреде су се наставиле и на почетку другог полувремена.