Партизану 2:0, Спартаку три пречке

СЕДМА ПОБЕДА ФУДБАЛЕРА ЦРНО-БЕЛИХ

БЕОГРАД, (ФоНет) - У утакмици осмог кола првенства Србије, фудбалери Партизана победили су у Београду екипу суботичког Спартака резултатом 2:0 (2:0) и остали на првом месту са предношћу од два бода у односу на другопласирану Црвену звезду.

До седме победе у шампионату црно-бели су стигли захваљујући двоструком стрелцу Звонимиру Вукићу. Први погодак Вукић је постигао у 29. минуту из једанаестрца, а други у 41. минуту после изванредног центаршута Волкова.

Упркос сигурној победи, Партизан игром није одушевио своје навијаче, јер је Спартак у најмању руку био равноправан противник.

Суботичани су чак три пута погађали пречку, а поред тога у другом полувремену имали су неколико изгледних прилика за постизање гола.

Партизан: Стојковић, Аксентијевић, Рнић, Иванов, Волков (Станковић), Смиљанић, Илић, Вукић, Томић (Бабовић), - Л. Марковић, Шћеповић (С. Марковић).

Спартак: Алексић, Симовић, Миланковић, Братић, Торбица, Човић, Деспотовић (Носковић), Новаковић (Ђурђевић), Антонић, Пушкарић, Мирић.