Звездини јунаци Вулић, Милуновић и Боаћи

ЦРВЕНО-БЕЛИ НАРЕДНУ УТАКМИЦУ ЛИГЕ ШАМПИОНА ИГРАЈУ 22. ОКТОБРА ПРОТИВ ТОТЕНХЕМА

Милош Вулић

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде победили су Олимпијакос са 3:1, у другом колу Групе Б Лиге шампиона.

Звезда је на стадиону "Рајко Митић" победила после преокрета, пошто је Олимпијакос водио од 37. минута голом Рубена Семеда.

Победу Звезди донели су Милош Вулић у 62, Немања Милуновић у 87. и Ричмонд Боаћи у 90. минуту.

Звезди је то прва победа ове сезоне у Лиги шампиона, после пораза од Бајерна у првом колу.

Прво полувреме прошло је без великих шанси, а Олимпијакос је повео после лошег потеза Раџива Ван Ла Паре, који је прво изгубио лопту, а потом и направио прекршај.

Костас Масурас је центрирао на другу стативу, где је био Семедо, који је – уз грешку Борјана - довео госте у вођство.

Почетак другог полувремена био је сличан, све до 58. минута, када је Олимпијакос остао са играчем мање због другог жутог картона Јасина Бензије.

Вулић још једном

Вулић је ушао уместо Душана Јованчића, Ричмонд Боаћи је заменио Ван Ла Пару,

Звезда је од тада боље заиграла и већ пет минута касније дошла до изједначења голом Милоша Вулића.

Црвено-бели су потом имали иницијативу и константно покушавали, али нису успели да пробију одбрану гостију.

Олимпијакос је најбољу прилику имао у 84. минуту, када је фудбалер грчког тима са неколико метара промашио гол, после чега је уследила казна.

Звезда је до краја утакмице постигла два гола за велику радост и прву победу ове сезоне у Лиги шампиона.

Црвена звезда ће наредну утакмицу у Лиги шампиона играти 22. октобра против Тотенхема у Лондону.