Борусија Менхенгладбах не уме са „апотекарима“

БАЈЕР ИЗ ЛЕВЕРКУЗЕНА ЈЕ НЕПОБЕДИВ У МЕНХЕНГЛАДБАХУ

НА ГОСТОВАЊИМАУ ПОСЛЕДЊЕ 22 ГОДИНЕ!

Екипа Бајер Леверкузена уписала је 14. овосезонску победу, тријумфујући са минималних 1:0 на гостовању код Борусије Менхенгладбах.

Након што се прво полувреме завршило без голова, у наставку су обе екипе заиграле нешто офанзивније, а игра се распламсала док су се тимови смењивали у нападима.

Детаљи који је одлучио победника у наставку сусрета десио се у 62. минуту, када је Сон након сјајног ударца погодио мрежу иза леђа Андреа Тер Стегена.

Управо се овај гол „апотекара“ испоставио као одлучујући у овом сусрету, а интересантно је да ни након 26 година екипа из Менхенгладбаха није успела победити тим Бајер Леверкузена на свом терену, односно гости су у серији од 22 гостовања код Борусије без пораза.