Калуђеровић и Борха нису дозволили - 7

РУТИНСКЕ ПОБЕДЕ ПАРТИЗАНА И ЗВЕЗДЕ, У ЧЕТИРИ ОСТАЛЕ УТАКМИЦЕ - БЕЗ ПОБЕДНИКА

• Партизан као гост победио БСК из Борче резултатом 1:0 (1:0), а Црвена звезда на Маракани ОФК Београд са 3:1 (2:1)

БЕОГРАД, (ФоНет) - У 11. колу фудбалског шампионата Србије, Партизан је као гост победио БСК из Борче резултатом 1:0 (1:0).

Једини погодак на утакмици постигао је нападач црно-белих Марко Шћеповић у 27. минуту.

Црвена звезда је на Маракани победила ОФК Београд резултатом 3:1 (2:1) и тако могући заостатак за водећим Партизаном смањила на четири бода.

Црвено-бели су пред око 10.000 навијача повели у 16. минуту голом Андрије Калуђеровића, а исти играч је два минута касније удвостручио предност свог тима.

У 21. минуту ОФК Београд је смањио вођство Звезде на 2:1, а аутогол је постигао штопер црвено-белих Ли Ади.

У другом полувремену ОФК Београд је имао више изгледних прилика да изједначи, али их није искористио, да би у 77. минуту све дилеме око победника решио Кристијан Борха, постигавши трећи погодак за Звезду.

Преостале четири утакмице одигане у поподневном термину завршене су без победника, а три и без голова. Резултатом 0:0 завршени су сусрети Борац - Јагодина, Јавор – Војводина и Смедерево - Рад, док су Металац и Нови Пазар играли 1:1.

Металац је Повео голом Симовића у 21. минуту, а коначан резултат поставио је Богуновић у 42. минуту.

У недељу од 13 часова играју Спартак - Хајдук и Раднички - Слобода.

Табела: Партизан 30, Црвена звезда 26, Слобода 19, Раднички 18, Војводина 18, Јагодина 18, Спартак 14, Хајдук 14, ОФК Београд 13, БСК 12, Рад 12, Јавор 11, Смедерево 10, Борац 7, Нови Пазар 7, Металац 4.