„Орлићи” у Јеревану - 5. победа из 5 утакмица

МЕЧ ОДЛУЧИО ЛУТОВАЦ ГОЛОМ У 53. МИНУТУ И ТАКО СЕ ИСКУПИО ЗА ВЕЛИКИ ПРОМАШАЈ У ПРВОМ ПОЛУВРЕМЕНУ

• Млада фудбалска репрезентација Србије уписала је пету победу из исто толико утакмица у квалификацијама за Европско првенство у Италији, пошто је победила на гостовању Јерменију 1:0 (0:0)

Млада фудбалска репрезентација Србије уписала је пету победу из исто толико утакмица у квалификацијама за Европско првенство у Италији, пошто је победила на гостовању Јерменију 1:0 (0:0).

Меч у Јеревану одлучио је Александар Лутовац голом у 53. минуту и тако се искупио за велики промашај у финишу првог полувремена.

Фудбалер Рада је и на претходном мечу, дебију за репрезентацију, био стрелац у тријумфу у Аустрији (3:1).

Изабраници Горана Ђоровића налазе се на првом месту седме квалификационе групе са 15 бодова, пет више од Русије, Јерменија има седам, а Аустрија шест бодова.

Млади српски фудбалери у наредном колу гостују Гибралтару 23. марта наредне године.