Вукић опет стрелац

Победе Партизана, ОФК Београда и Јагодине, Нови Пазар и Раднички играли нерешено

БЕОГРАД, (ФоНет) - У утакмици десетог кола фудбалског шампионата Србије, Партизан је у Београду победио екипу Смедерева резултатом 3:1 (2:0) и повећао предност у односу на другопласирану Црвену звезду на пет бодова, с тим што ће црвено-бели тек играти против ужичке Слободе.

До девете победе у првенству Партизан је стигао головима Звонимира Вукића у 31, Марка Шћеповића у 38. и Лазара Марковића у 79. минуту. Једини погодак за Смедерево постигао је Бојатовић у 74. минуту.

Данас су одигране још три утакмице десетог кола. ОФК Београд је, головима Николића у 26. минуту из пенала и Павловића у 49. минуту, победио Борац са 2:0, а истим резултатом је Јагодина савладала Борчу. Поготке за Јагодину постигли су Мудрински у 27. и Стојановић у 49. минуту. Нови Пазар и Раднички су играли без голова.

Још се 30. октобра састају: Рад - Јавор, Хајдук - Металац, Слобода -Црвена звезда и Војводина - Спартак.